نیاز به راهنمایی دارید؟

آخرین مقالات

آموزش ها

هک دوربین مداربسته

با وجود پیشرفت‌هایی که در سال‌های اخیر در صنعت نظارت تصویری انجام شده است بسیاری از دوربین‌های مدار بسته همچنان در مقابل هک دوربین مداربسته آسیب‌پذیر هستند….

بیشتر »
آموزش ها

قوی ترین دوربین مداربسته

با توجه به انتظاراتی از دوربین مداربسته دارید می توانید قوی ترین دوربین مداربسته برای رسیدن به اهداف نظارتی و امنیتی خود انتخاب کنید. در کاربری های مختلف قوی ترین دوربین مدار بسته به گونه متفاوتی تعریف می شود.

بیشتر »
آموزش ها

علت سوختن آداپتور دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته برای روشن شدن و ضبط تصاویر به نیروی برق نیاز دارند. وظیفه تامین برق سیستم های نظارتی با منبع تغذیه و آداپتور است. برقی که برای دوربین مداربسته استفاده می شود 12 ولت است.

بیشتر »
خاموش شدن دوربین مداربسته
آموزش ها

خاموش شدن دوربین مداربسته

در زمان کار با دوربین مداربسته مشکلاتی از قبیل خاموش شدن به یکباره دوربین ممکن است رخ دهد، شناخت دلایل به برطرف کردن آنها و همچنین پیشگیری از بروز دوباره آنها بسیار کمک می کند.

بیشتر »
آموزش ها

دوربین مداربسته مناسب برای باغ

باغ از مکان هایی است که به مراقبت و نظارت شبانه روزی نیاز دارد. دوربین مداربسته می توان به عنوان یکی از بهتری ابزار برای این کار باشد. زیرا این ابزار خلاء و جای خالی نگهبان و سرایدار را تا حدود زیادی پر می کند.

بیشتر »
آموزش ها

دوربین مداربسته مناسب برای منزل

نصب دوربین مداربسته مناسب برای منزل، احتمال سرقت و وقوع جرم را کاهش می دهد. درصورت وقوع حادثه نیز می توان با بررسی تصاویر آن به سرنخ های مفید برای پیدا کردن افراد مجرم و یا علت حادثه دست پیدا کرد.

بیشتر »
آموزش ها

Iris در دوربین مداربسته

Iris از اجزا داخلی دوربین مداربسته است که مانند عنبیه چشم انسان عمل می کند. علت نامگذاری این قطعه در دوربین نیز مشابهت عملکرد آن به عنبیه است. اختلال عملکرد در Iris دوربین مداربسته تاثیر مستقیمی بر کیفیت تصویر ثبت شده توسط دوربین دارد و وظیفه ی کنترل میزان نور ورودی از لنز را بر عهده دارد.

بیشتر »
آموزش ها

هوش مصنوعی چیست؟

افراد با شنیدن واژه هوش مصنوعی به ربات ها فکر می کنند و تصور می کنند که منظور از هوش مصنوعی همان ربات های بی احساسی هستند که برای انجام راحت تر کارها طراحی شده‌اند و قرار است در آینده جای انسان ها را بگیرند.

بیشتر »
آموزش ها

راهنمای جامع تنظیمات دوربین مدار بسته

تلقی می گردد. اعمال تنظیمات و نصب نرم افزارهای دوربین مداربسته از مهم ترین بخش های مربوط به این دستگاه ها به شمار می آید. در برخی مواقع عدم تنظیمات دوربین های مدار بسته می تواند کارکرد و عملکرد دستگاه را تحت شعاع قرار دهد.

بیشتر »

ثبت نام همکاری

برای ثبت نام همکاری و بهره مندی از تخفیفات ویژه یلدایی فرم زیر را تکمیل نمایید.