نیاز به راهنمایی دارید؟

محاسبه گر ظرفیت هارد دوربین مداربسته

 

با توجه به تماس های مکرر شما همکاران عزیز با مشاوران سام ایران و پرسش این سوال که “برای دوربین هایی که خریداری شده کدام هارد مناسب میباشد؟” بخش محاسبه گر هارد مورد نیاز برای دوربین مداربسته را ایجاد کردیم.

بعضی از همکاران گاهی سوال میکنند که مثلا هارد یک ترابایتی بنفش چند روز رکورد انجام میدهد؟ خب در جواب باید گفت تعداد روز هایی که میتوان روی یک هارد تصویر ذخیره کرد به عوامل زیادی بستگی دارد. مثلا تعداد دوربین ها و رزولیشن تصویر و یا قابلیت های دوربین یا دستگاه ضبط کننده که هرچه بیشتر باشند دیتای بیشتری در هارد ذخیره میشود در نتیجه زمانی که هارد میتواند ذخیره سازی انجام دهد کاهش میابد.

قطعا محاسبه دستی ظرفیت هارد برای دوربین مداربسته هم زمانبر است و هم نیاز به دانش ریاضیاتی و اطلاع دقیق از قابلیت ها و توانایی های سیستم های مورد استفاده دارد. اما شما نیازی به این دانش ها ندارید چرا که امروز سایتی را به شما معرفی میکنیم که تنها با چند کلیک ساده بتوانید ظرفیت هارد لازم برای سیستم های نظارت تصویر خود را بدست آورید.

بعد از ورود به سایت با توجه به تصویر زیر، فیلد های مورد نظر را کامل نمایید:

 

محاسبه گر ظرفیت هارد دوربین

نکته مهم: چنانچه از دوربین هایی با رزولوشن های متفاوت استفاده میکنید، برای هر گروه از دوربین ها یکبار عمل محاسبه را انجام داده و نتیجه ها را با یکدیگر جمع نمایید.

ثبت نام همکاری

برای ثبت نام همکاری و بهره مندی از تخفیفات ویژه یلدایی فرم زیر را تکمیل نمایید.