علت ضبط نکردن دوربین مداربسته

ز مشکلاتی که کاربران دوربین مداربسته ممکن است با آن رو به رو شوند، ضبط نکردن دوربین مداربسته است. دلایل متعددی می تواند باعث اختلال در ضبط تصاویر دوربین مداربسته شود.

ادامه مطلب

روش خواندن پارتنامبر دوربین مداربسته داهوا

نحوه خواندن پارت نامبر داهوا

هر وسیله الکترونیکی دارای کد مخصوصی هستند که پارت نامبر نام دارد. پارت نامبر هر محصول متفاوت و مختص به همان محصول است. این پارت نامبرها بر روی جعبه و کاتالوگ محصول ثبت میشود.

ادامه مطلب

استاندارد IK10 در دوربین مداربسته

استاندارد IK چیست؟

نحوه استفاده از دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی را استاندارهای آنها تعریف میکند، به طور مثال استاندارد آی پی بیشتر در دوربین های مداربسته ای که محیط بیرون قرار دارند استفاده میشود تا بتواند در مقابل آب و هوای بارانی و گردوغبار مقاومت بالایی داشته باشد.

ادامه مطلب

اصطلاحات دوربین مداربسته

واژه نامه تخصصی دوربین مداربسته

برخی از واژه‌ها و اصطلاحات در هر صنف و زمینه شغلی، کلیدی و کاربردی هستند و آشنایی با آنها می‌تواند بسیاری از پرسش‌ها و ابهامات ذهنی فرد را به‌نحو شایسته برطرف کند. در ادامه با اصطلاحات مهم صنف دوربین مداربسته آشنا میشویم.

ادامه مطلب

PIR در دوربین مداربسته

سنسور PIR در دوربین مداربسته

ورود افراد به یک نقطه خاص از یک مکان همواره از اهمیت خاصی در سیستم های امنیتی و نظارتی برخوردار بود است. به همین دلیل با گذشت زمان، تکنولوژی تشخیص حرکت، تشخیص نفوذ، عبور از خط توسط تولیدکنندگان ابداع شده اند.

ادامه مطلب

دوربین مداربسته پارکینگ

دوربین مداربسته پارکینگ

مزایای و اهمیت وجود دوربین مداربسته پارکینگ و سیستم های نظارتی و حفاظتی در پارکینگ های عمومی مجتمع های تجاری و اداری بزرگ اهمیت بسزایی دارد، زیرا تردد بالای وسیله نقلیه در این نوع مکان ها منجر به افزایش حادثه در این مناطق میگردد.

ادامه مطلب

از کار انداختن دوربین مداربسته

از کار انداختن دوربین مداربسته

کی از دلایل نصب دوربین های مداربسته حفظ امنیت آن مکان است . افرادی که قصد اختلال در امنیت داشته باشند معمولا اقدام به از کار انداختن دوربین های مداربسته میکنن تا دوربین ها در هدف اصلی خود موفق ظاهر نشوند .

ادامه مطلب